Możemy pochwalić się, że firma Vortumnus otrzymała prestiżową nagrodę „Luksusowa Marka Roku 2021”.

 

Na uroczystej gali pojawił się Prezes Zarządu, Mariusz Wójcik, który odebrał pamiątkową statuetkę.

 

Nasz Prezes skomentował ten sukces następującymi słowami: „Nagroda ta pokazuje, że sukces w sektorze produktów Premium jest możliwy. Sukces ten osiąga się poprzez budowanie odpowiednich  relacji oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów. Na takie wyróżnienie pracuje się cały rok, a w przypadku firmy Vortumnus na to wyróżnienie pracujemy nieprzerwanie już od 44lat. Mimo nieustannie zmieniających się trendów my konsekwentnie pozostajemy przy produkcji tradycyjnych przetworów z czystą etykietą  i prostym składem. I to jest recepta na sukces, a ta nagroda tylko to potwierdza”. 

 

 

Vortumnus to firma rodzinna, ze 100% polskiego kapitału. Jej początki sięgają lat 70-tych. Wtedy to pełne pasji małżeństwo - Maria i Stanisław Wójcik - postanowiło rozpocząć spełnianie swojego wielkiego marzenia… „Pamiętam nasze rozmowy o założeniu własnego przetwórstwa. Ja byłam pełna obaw, ale mój mąż nie miał nawet cienia wątpliwości. Marysiu – marzenia są po to, aby je realizować. Razem damy radę” – tak początki wspomina Maria Wójcik, współzałożycielka firmy Vortumnus.

 

Gala „Luksusowa Marka Roku” to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski, a także osobistości ze świata kultury i sztuki. Jest wyjątkową okazją do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!